Menu

     
Cart

GİZLİLİK POLİTİKASI

ozayahsap.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel/kurumsal bilgilerinizi (isim, adres, e-posta vb...) sizlerden talep etmektedir. ozayahsap.com bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, ozayahsap.com bünyesinde kullanılmaktadır.

ozayahsap.com, bireysel/kurumsal başvuru formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

ozayahsap.com, e-posta adresleri ve bireysel/kurumsal başvuru formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, ozayahsap.com, kullanıcılarına daha özel ve etkin hizmet anlayışı için yapılan bir uygulamadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Color I Color II Color III

Log In or Register