Menu

     
Cart
HAKKIMIZDA

Ahşap ev fiyatları olarak yayınladığımız bu sitede amacımız, doğayla uyumlu bir bütünlük sağlayan ahşap evlerimizi en uygun fiyat politikalarıyla sizlere sunarken, sağlıklı bir yaşamın kapısını aralayarak, hayallerinizi gerçekleşirmenize ve şehrin stresinden uzaklaşarak doğayla başbaşa bir hayat geçirmenize olanak sağlayacak zengin ürün modellerimizi tanıtmak olacaktır.

Ahşap ev fiyatlarını belirlerken amacımız her bütçeye uygun modeller oluşturmak ve bu modeller arasından sizlere en uygun fiyatlı ahşap ev modelini seçmenize olanak sağlamaktır. Ahşap ürünlerin sadeliğini, estetiğini, sağlıklı yaşam mekanları oluşturmanızın keyfini zengin ürün yelpazemiz ve sizlere özel tasarımlarımızla yaşayacaksınız.

Özay ahşap olarak hem ahşap evler hem de diğer tüm ahşap ürün modelleri konusunda uzmanlaşmış ekibimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz...

Firmamız Peyzaj mimari konusunda son derece uzmanlaşmış olmasının vermiş olduğu güçle ahşap evlerin yanısıra daha birçok ahşap ürünlerin imalatını bünyesinde gerçekleştirmekte ve uygulamalarını son derece titizlik ve profesyonellik içerisinde tamamlamaktadır.

 

SİZLERE ÖZEL AHŞAP EV PROJELERİMİZ:

Bu bölümde sizler için özel projelendirilmiş veya isteğinize göre projeleri geliştirilecek olan ahşap ev modellerimiz yeralacaktır. Bu bölümdeki tüm ev modellerimizin tamamı ahşap olarak uygulanabilmekte ve müşteri isteklerine göre şekillendirilerek en uygun tasarımın oluşturulması sağlanabilmektedir. Fiyatlandırma müşterinin standartların dışında da istekleri dikkate alınarak ayrıca hesaplanarak belirlenecektir.

Özay Ahşap da yapılan tüm ürünler 5 yıl garantilidir.

Color I Color II Color III

Log In or Register